Purifloor Small – 50 dávek Bez parfemace

Značka: MAXIDINA
Skladem (>5 ks)

Profesionální prostředek na prevenci a odstranění organického odpadu pro ruční čistění. (pěnivý)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 50 jednodávkových sáčků, připravíte až 500 litrů roztoku

 

Přípravek Maxidina® Purifloor balený v praktických sáčcích, které se snadno a rychle použijí k častému úklidu, je určen zejména k čištění a odstranění nepříjemného zápachu z podlah.

Maxidina® Purifloor Tech díky svému výjimečnému složení umožňuje jediným setřením důkladně ošetřovaný povrch vyčistit a odstranit z podlah a zařízení používaných k mytí veškeré zbytky organického původu vydávající nepříjemný zápach. Navíc rozkládá biofilm, ve kterém se mohou různé mikroorganismy zachytit, čímž zabrání mikrobiální kontaminaci (bakteriální a virové) a celé prostředí účinně vyčistí, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Maxidina® Purifloor Tech je určen k běžnému použití  a má schopnost rozkládat organický materiál, odstranit nepříjemný zápach a čistit i rozvody a sběrné nádoby na špinavou vodu, což napomáhá k zajištění jejich čistoty a snížení četnosti údržby. Přípravek neobsahuje chlór, enzymy ani žádné jiné látky škodlivé pro člověka a životní prostředí.

 

Návod k použití

1 sáček přípravku Maxidina® Purifloor Small vložte přímo do nádobyna každých 5–7 l a doplňte čistou vodou. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než bude produkt připraven k mytí podlahy. Přípravek Maxidina® Purifloor Small lze použít v následujících 20 dnech a jelikož je snadno biologicky rozložitelný, může se vylít do odpadu. Přípravek Maxidina® Purifloor Small nemíchejte s jinými přípravky.