Cleaning P - 30ks

Značka: MAXIDINA
Skladem (>5 ks)

Profesionální prostředek na odstranění organické mastnoty a zápachu s přidaným parfémem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 30 jednodávkových sáčků, připravíte 30 litrů roztoku

 

Přípravek Maxidina® Cleaning P je určen pro úklidové firmy k řešení problémů souvisejících s odstraněním zápachu organického původu.

Používá se jako běžný mycí prostředek a je jediným existujícím produktem na trhu, který nepříjemný zápach dokáže velmi rychle odstranit, má výraznou čistící funkci a zabraňuje mikrobiální (bakteriální a virové) kontaminaci. Jen po jednom setření, díky čemuž lze zefektivnit pracovní tempo, je povrch čistý a bezpečný, jak vyžadují příslušné předpisy na celostátní úrovni, vydané Ministerstvem zdravotnictví, nebo na mezinárodní úrovni, vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Tento jedinečný kontaktně působící přípravek neobsahuje chlór, enzymy ani žádné jiné škodlivé látky a dokáže velice rychle odstranit nepříjemný zápach. Maxidina® Cleaning P lze použít na všechny omyvatelné povrchy včetně textilu a toalet, znečištění po bio odpadu a všude tam, kde je krom odstranění zápachu nutné zanechat příjemnou vůni.

Přípravek Maxidina® Cleaning P lze použít pro každodenní čištění hygienických zařízení, toaleta a pisoárů a frekventovaných míst, jako jsou letiště, nádraží, vlaky, nákupní centra, veletrhy, nemocnice, školy a tělocvičny. Výsledkem každodenního používání přípravku Maxidina® Cleaning P jsou povrchy chráněné před usazováním vodního kamene, hygienicky čisté a bez šmouh. Přípravek po svém použití zanechává příjemnou nealergenní vůni.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

1 sáček přípravku Maxidina® Cleaning P vložte přímo do nádobky o 1 000 ml a doplňte čistou vodou. Sáček neotvírejte, protože je snadno rozpustný ve vodě. Vyčkejte několik minut, než bude produkt připraven k použití jako vodní mlha na ošetřovaný povrch. Přípravek Maxidina® Cleaning P lze použít v následujících 20 dnech. Poté jej doporučujeme vylít a připravit nový. 

Přípravek Maxidina® Cleaning P nemíchejte s jinými přípravky.

 

Bezpečnostní list ke stažení
Technický list ke stažení

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové firmy
Hmotnost: 0.15 kg